Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
   Jak wyłączyć cookies?    AKCEPTUJĘ

Bezpieczeństwo użytkowania - na całym świecie -w tysiącach aplikacji
Firma Schischek zajmuję się ochroną przed wybuchem od 1975 r.
Firma dostarcza urządzenia elektryczne w wykonaniu przeciwwybuchowym do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji w zastosowaniach przemysłowych i morskich. Przedsiębiorstwo stało się ważnym partnerem dla konsultantów, władz, nadzoru, instalatorów, producentów OEM,  i użytkowników końcowych.
Jako dostawca komponentów, uważaliśmy zawsze za swój obowiązek opracowywanie produktów działających w bezpieczny sposób w połączeniu z innymi urządzeniami sterującymi, zapewniając nowoczesne wyposażenie Ex, niezawodne, sprawdzone zgodne z obecnymi wymogami techniki i  technologii.

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne
Tym hasłem możemy stwierdzić, że biorąc na siebie odpowiedzialność za zabezpieczenia przed wybuchem gwarantujemy 100% bezpieczeństwa przez cały czas pracy instalacji wyposażonej w nasze środki ochrony.Odpowiednia ochrona Ex
Nasi klienci mają do nas zaufanie jako specjalistów od ochrony Ex , dotyczy to również konsultantów, instalatorów i wykonawców. Zatem wszystkie produkty Ex firmy Schischek  są zatwierdzone i certyfikowane w PTB co oznacza iż wyprodukowano je  zgodnie z aktualnymi normami i przepisami. W zależności od typu i rodzaju ochrony, nasze produkty są przystosowane do pracy w strefy 1, 2, dla gazów, par, mgieł, oraz  21 i 22 dla pyłów , zgodnie z dyrektywą UE 94/9/WE. (ATEX 95)  i  1999/92/WE (ATEX137)